למה חשוב להנציח את יקירכם?

אנחנו באלמה (נשמה בספרדית) מאמינים שיקירכם שנפטרו תרמו המון למענכם ולמען העולם,

לכל נשמה שקשורה אליכם יש סיפור חיים עשיר, מיצירת חיים ודורות של משפחה, ועד לדברים הקטנים בחיים שנכנסו לליבכם. 

אנחנו באלמה מאמינים שחשוב להוקיר להם תודה ולהנציח את פועלם בצורה מכובדת וראויה ובכך להתמודד עם האובדן בדרך קלה יותר ולקבל את החיים.

אז איך אנחנו עוזרים למשפחות?

ישנם הרבה דרכים להנציח את זיכרונם של יקירכם ולהוקיר להם תודה, מתיכנון והתאמה אישית של אזכרות, אירועי הנצחה הקמת אתר-דף אינטרנט, סרט וידאו על אישיותו ופועלו של יקירכם והנצחת חלקת הקבר לפי האישיות של יקירכם.

מצורפות כאן מספר חבילות שנתיות להנצחה וטיפוח חלקת הקבר, כמובן שחבילות אלו הן כלליות ובמידה ותרצו תכנון אישי ניתן ליצור קשר.

?למה לתחזק את הקבר

מכירים את התחושה שאתם עולים לקבר ומצטערים על איך שהמצבה נראית, זה נקרה רגשות אשם שמלוות אותנו מהכניסה לבית העלמין ועד לפעם הבאה שנעלה לבית העלמין.

כדי להתמודד עם רגשות האשם אנחנו מתעסקים בשטיפת הקבר ומקווים שיראה טוב עד לפעם הבאה.

אבל לצערנו זה לא קורה. מצבות כמו כל דבר בחיים צריכים צומת לב, צריכות תחזוקה שוטפת, כי יש להן בלאי. הן עומדות בבית העלמין שנים ארוכות ופגיעות למזג אוויר משתנה, שמש חזקה בקיץ, גשמים, רוחות, ליכלוך, וגם תזוזת הקרקע.

במקרה הרע זה בא לידי ביטוי על המצבות בפטרת, עובש וגם סדקים שפוגעים במצבה.

במקרה הטוב חלקת הקבר פשוט נראה מוזנחת ועזובה.

ואז שוב עולים רגשות האשם..

מעבר לעובדה שהמצבה פיזית, נשחקת ונהרסת, התחושה להגיע לקבר מוזנח היא פחות נעימה. 

זה הזיכרון הפיזי שנשאר לכם מיקירכם, חלקת אדמה שבו הגוף שלו טמון וניתן באמצעים פשוטים לשנות את ההרגשה בקלות ולהחיות את הזיכרון הטוב. 

עם מעט צמחיה, טיפול, וטיפוח מתאימים תראו איזה פלאים, הקבר של יקירכם יראה מטופח, שמור, והכי חשוב תגיעו בהרגשה טובה לבית העלמין להתייחד עם יקירכם ולא עם רגשות האשם ומצב המצבה. ​

  • Facebook - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Instagram - White Circle

© 2023 by Jade&Andy. Proudly created with Wix.com